Gizlilik ve Güvenlik İlkeleri

Hisar İnşaat sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir.

Bu gizlilik politikası Hisar İnşaat tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır. Hisar İnşaat, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir Hisar İnşaat web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;

Hisar İnşaat web sitesini kullanmak, bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır. Hisar İnşaat tarafından, ziyaretçinin isteği ve kendi iradesiyle yazılan isim, soyisim, e-posta gibi iletişim bilgileri ve ziyaretçi mesajı yalnızca ziyaretçi ile iletişim kurmak amacıyla kaydedilerek, bu amaç kapsamında kullanılacaktır.  Ayrıca ziyaretçilerimiz tarafından isteğe bağlı olarak, anket formu doldurulması ya da e-bülten gönderilmesi talebinde bulunulurken kişisel bilgiler toplanabilmektedir. Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Politikamızdaki Değişiklikler

Hisar İnşaat’ın, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.

Bize Ulaşın

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili herhangi bir görüş bildirmek, soru yöneltmek veya Gizlilik Politikasının ihlali ile ilgili haber vermek isterseniz, Bize Ulaşın linkinden faydalanabilirsiniz. Hisar İnşaat bu talepleri karşılamak üzere gerekli adımları atacaktır. Hisar İnşaat web sitesini ziyaret eden her bir ziyaretçi bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.