Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 1. Hakkımızda

   

  1993 yılında uzun soluklu hedeflerle yola çıkan Hisar İnşaat, farklı ölçeklerde pek çok projeyi hayata geçirdi. Oluşturduğu kalite standardından ödün rehberhatay62935vermeksizin, daima gelişmeye devam ederek, kurumsal çıtasını yükseğe yerleştirmeyi başardı. Kullanılan malzemelere gösterilen özen, detaylara verilen önem, son teknoloji ve yeniliklerin dikkatli takibi, hak edilmiş bir başarıyı da beraberinde getirdi.
  Başarısı ile ülkemiz yapı sektörünün gelişimine katkıda bulunan Hisar İnşaat, uzun vadede gerçekleştireceği yeni projelerin temellerini de bugünden atıyor. Tecrübenin tuttuğu ışıkla kendini geliştirmeye devam ederken, ülkemizin kalkınmasındaki sorumluluğuna sahip çıkmaya devam ediyor.

 2.  

 3. Hizmetlerimiz

   

  Hisar İnşaat, kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak kamu kurum ve kuruluşlarına müteahhitlik hizmetleri veriyor. 1993 yılından bu yana oluşan derin tecrübe, uzman teknik ekibi ile başarılı tasarımlara ve tamamlanan projelere dönüşüyor. Hisar İnşaat’ın imza attığı projelerin başında; kongre merkezleri, alış-veriş merkezleri, kültür merkezleri, sağlık ve spor tesisleri, altyapı işleri, çevre düzenlemeleri ve iskele-liman projeleri geliyor. Ayrıca Hisar İnşaat, son yıllarda konut sektöründe de önemli projelere imza atmaya başlamış bulunuyor.

  HEDEFLERİMİZ
  Hisar İnşaat kurumsal yapısını güçlendirip sürekli yeniliklere adım atarak, önemli projeler geliştirmeyi ve üretmeyi hedefliyor. Aynı zamanda yurt dışında da projeler üstlenerek ülkemize hizmet etmeye devam etmek, en büyük planları ve hedefleri arasında yer alıyor.

 4. Kalite Politikalarımız

   

  ŞİRKET SAYGINLIĞINI KORUMAK VE YÜKSELTMEK
  Kurumsal saygınlığı sağlayan ve koruyan değerler, Hisar İnşaat için büyük önem taşıyor. Ödünsüz bir kalite politikası, mükemmel bir iş planlaması ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensiplerimizin başında geliyor.

   

  SEKTÖRDEKİ GELİŞMELERİ İZLEMEK
  Hızlı gelişen yapı sektöründe ayakta kalmak, hızlı değişime ve gelişmeye ayak uydurmakla mümkün. Hisar İnşaat olarak son teknolojileri takip ederek, ortaya çıkan yeni teknikleri uygulamak vazgeçilmezimiz. Hisar İnşaat bilgili ve konusunda uzman teknik ekibiyle, kurumsal yapısını güçlendirerek, sektördeki konumunu sağlamlaştırarak ilerlemeye devam ediyor.

   

  DOĞAYA VE ÇEVREYE SAYGI
  Hisar İnşaat geliştirdiği projelerde doğaya ve çevreye azami hassasiyet göstermeyi her zaman vazife edindi. İnşaatlarında geri dönüşüme uygun malzemeleri kullanmak Hisar İnşaat’ın vazgeçilmez prensipleri arasında. Günümüzün gittikçe yaygınlaşan “yeşil bina” uygulamalarında kendisini geliştirmek Hisar İnşaat’ın öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

   

  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
  Hisar İnşaat, “İş Sağlığı ve Güvenliği” noktasında son derece hassas ve dikkatli. Sahip olduğu OHS 18001 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi Kalite Belgesi’nin hakkını veriyor. Sektörümüzün de en hızlıca toparlanmaya ihtiyaç duyduğu bu konuda Hisar İnşaat yıllar öncesinde kendisini geliştirerek örnek bir duruma geldi.

 

zaman-tuneli-06

Üsküdar Evlendirme Sarayı ve Kültür Merkezi

Detaylar...

Çanakkale 1 ve 2 Numaralı Rampa İskele İnşaatı

Detaylar...

Zeytinburnu İskelesi ve Saha Tanzimi

Detaylar...

T.D.İ. Kuşadası İskelesi Çelik Boru Çakımı ve Betonarme Üstyapı İnşaatı

Detaylar...

Tuzla İçmeler Doğal Gaz Hatları Yapımı

Detaylar...

Eryaman Rekreasyon Alanı Düzenlemesi ve Gölet Rehabilitasyonu

Detaylar...

Bursa 28. Aşama Doğalgaz Hattı Yapımı

Detaylar...

Estergon Türk Kültür Merkezi

Detaylar...

Uskumruköy ve Zekeriyaköy Altyapı, Yol ve Çevre Düzenlemesi

Detaylar...

Sultanbeyli Battalgazi İlköğretim Okulu

Detaylar...

Tübitak MAM GMBE Ek Binası

Detaylar...

Eskihisar - Topçular İlave İskele ve Terminal Binaları

Detaylar...

Erzurum Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Detaylar...

Burhan Felek Voleybol Kompleksi

Detaylar...

Volley Hotel İstanbul

Detaylar...

Yalova Sağlık Kompleksi

Detaylar...

Yalova Merkez 2500 Seyirci Kapasiteli Spor Salonu

Detaylar...

Denizli Et Kombinası

Detaylar...

Tekirdağ Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Detaylar...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hal Tesisleri

Detaylar...

Denizli Belediyesi Sanat Merkezi

Detaylar...

Bahçelievler Belediyesi Kongre Merkezi

Detaylar...

AB Mali Programları Dairesi Başkanlığı Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Kalkınma Binası

Detaylar...

Cumhuriyet'in 100. Yılı, Hisar İnşaatın 30. Yılı

Detaylar...